KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Dzień Chłopaka

Pomysłów na prezent dla chłopaka jest bardzo dużo, ale może warto wybrać coś nietypowego? Wyślij kwiaty na Dzień Chłopaka i zrób ogromną niespodziankę! Zamów kwiatową dostawę na terenie Krakowa już dzisiaj! Sprawdź nasze bukiety kwiatów.

1 z 1
Bukiet Niespodzianka
Bukiet Niespodzianka
100,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z gerberów
Bukiet z gerberów
101,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jesienne kwiaty
Bukiet jesienne kwiaty
109,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest
Bukiet Szczery Gest
127,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże dla ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet róże dla ciebie
148,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet piękne róże Telekwiaciarnia
Bukiet piękne róże
216,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 18 róż z sercem
224,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 20 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 20 róż czerwonych
238,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kwiaty na Dzień Chłopaka z dostawą w Krakowie

30 września to szczególny dzień dla wszystkich chłopaków. W tę datę przypada właśnie ich święto, czyli Dzień Chłopaka. Zaskocz swojego partnera i podaruj mu bukiet kwiatów. Do kwiatów możesz dołączyć słodki upominek, by jeszcze bardziej osłodzić jego święto. 

Bukiety dla Chłopaka

Chcesz sprezentować swojemu chłopakowi nietypowy prezent? Zamów dla Niego bukiet uniwersalnych kwiatów! Doręczenie możliwe jest na terenie całego Krakowa już w 2 godziny właśnie 30 września! Twojego chłopaka możemy zaskoczyć w pracy i w domu, w zależności, gdzie wskażesz nam adres dostawy. Złóż zamówienie na naszej stronie internetowej, a my zajmiemy się już dalszymi krokami. W ofercie naszej kwiaciarni w Krakowie znajdziesz wiele bukietów, które świetnie sprawdzą się jako prezent na Dzień Chłopaka.

Jakie kwiaty dla chłopaka?

Myślisz, czy mężczyźnie wypada podarować kwiaty? A jeśli tak, to jakie kwiaty zamówić dla swojego chłopaka? Odpowiedź na to pierwsze pytanie, brzmi: jak najbardziej tak! Kwiaty mogą otrzymywać również i mężczyźni. Jednakże warto dobrać taki bukiet, który utrzymany jest w bardziej męskich kolorach, np. kremowym, pomarańczowym lub fioletowym. Jeśli natomiast chodzi o rodzaje kwiatów, wszystkie nadadzą się idealnie. Bukiet może składać się ze wszystkich dostępnych w kwiaciarni kwiatów: róż, goździków, gerber, alstromerii, margerytek, santini. W odpowiednich sezonach możesz zamówić bukiet dla mężczyzny wykonany ze słoneczników lub tulipanów. Polecamy jednak skupiać się na wyborze bukietów mieszanych, które składają się z wielu różnych rodzajów kwiatów.