Kwiaty na urodziny

Podaruj bliskiej osobie kwiaty na urodziny z dostawą na terenie Krakowa i zrób niezapomnianą niespodziankę! Bukiety urodzinowe to wspaniałe kompozycje ze świeżych kwiatów, które zachwycają niejedną osobę. Zdecyduj się na dostawę i zamów kwiaty już dziś!

1 z 3
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
61,00 zł
Zobacz więcej
Pastelowe kwiaty Telekwiaciarnia
Pastelowe kwiaty
74,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż czerwonych
73,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet goździków Telekwiaciarnia
Bukiet goździków
76,00 zł
Zobacz więcej
Romantyczne goździki Telekwiaciarnia
Romantyczne goździki
76,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Świat koloru Telekwiaciarnia
Bukiet Świat koloru
84,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Niespodzianka Telekwiaciarnia
Bukiet Niespodzianka
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z alstromerii Telekwiaciarnia
Bukiet z alstromerii
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Urodzinowy Telekwiaciarnia
Bukiet Urodzinowy
87,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże na urodziny Telekwiaciarnia
Bukiet róże na urodziny
85,00 zł
Zobacz więcej
Storczyk dwupędowy Telekwiaciarnia
Storczyk dwupędowy
85,00 zł
Zobacz więcej
Różany ogród Główna
Różany ogród
106,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na urodziny z dostawą w Krakowie

Urodziny obchodzimy tylko raz w roku. Spraw, aby urodziny bliskich były wyjątkowe. Zamów dla nich kwiaty na urodziny wraz z życzeniami wszystkiego najlepszego!

Kwiaty na urodziny

Krewny lub znajomy obchodzi urodziny i mieszka w Krakowie? Zamów dla niego kwiaty z dostawą i zaskocz go wyjątkowym prezentem. Dostawa kwiatów realizowana jest na terenie całego Krakowa w przedziałach 2-godzinnych. Kwiaty w Krakowie dostarczamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 21, w soboty od 10 do 18, a w niedzielę od 10 do 15. Złóż i opłać zamówienie jeszcze dzisiaj, a my zajmiemy się całą resztą.

Jakie kwiaty urodzinowe wybrać?

Chcesz zakupić kwiaty na urodziny w Krakowie? Rozmyślasz jednak, jakie kwiaty wybrać? Jeśli wiesz, jakie kwiaty lubi solenizant, podaruj mu bukiet właśnie z takich kwiatów. Gest ten z pewnością zostanie przez niego doceniony. Jeśli jednak nie znasz preferencji Odbiorcy, wówczas możesz skorzystać z licznej oferty naszej kwiaciarni. Przede wszystkim polecamy Ci postawić na klasykę i zamówić bukiet róż. Róże to kwiaty o bogatym znaczeniu i tradycji, a więc na urodziny sprawdzą się idealnie. Można je zakupić w wielu wersjach kolorystycznych: czerwone, różowe, herbaciane, kremowe, więc wybór jest spory. Na urodziny możesz podarować również bukiet mieszany pełen różnorodnych gatunków kwiatów. Goździki, gerbery, róże, alstromerie, lilie, słoneczniki, margerytki – te i wiele innych znajdziesz w naszej kwiaciarni w Krakowie.