Gratulacje

Chcesz okazać radość z sukcesu bliskiej osoby? Wyślij kwiaty gratulacyjne z dostawą w Krakowie! Sprawdź bukiety gratulacyjne i podaruj najbliższej osobie, aby wiedziała, że ciszysz się z jej sukcesu. Zamów doręczenie jeszcze dzisiaj i zrób niespodziankę!

1 z 2
Bukiet Świat koloru Telekwiaciarnia
Bukiet Świat koloru
84,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Tajemniczy ogród Telekwiaciarnia
Bukiet Tajemniczy ogród
95,00 zł
Zobacz więcej
Piękny bukiet kwiatów Telekwiaciarnia
Piękny bukiet kwiatów
99,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Wszystkiego naj Telekwiaciarnia
Bukiet Wszystkiego naj
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest Telekwiaciarnia
Bukiet Szczery Gest
113,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Delikatność Telekwiaciarnia
Bukiet Delikatność
116,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Moc życzeń Telekwiaciarnia
Bukiet Moc życzeń
127,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Wszystko dla Ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet Wszystko dla Ciebie
124,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 100 lat Telekwiaciarnia
Bukiet 100 lat
124,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Serdeczności Telekwiaciarnia
Bukiet Serdeczności
134,00 zł
Zobacz więcej
Kompozycja kwitnąca Telekwiaciarnia
Kompozycja kwitnąca
126,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet kwiatów w wazonie Telekwiaciarnia
Bukiet kwiatów w wazonie
148,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety gratulacyjne z dostawą w Krakowie

Złóż gratulacje i prześlij odpowiedni prezent na tę okazję, czyli kwiaty. Pogratuluj awansu, zdanego egzaminu, czy zaręczyn. Kwiaty prześlij wraz z bilecikiem oraz słodkim dodatkiem, by osłodzić dzień sukcesu jeszcze bardziej. 

Gratulacje

Szukasz kwiatów na gratulacje z dostawą w Krakowie? Lepiej trafić nie mogłeś. Od kilkunastu lat tworzymy oraz doręczamy przepiękne bukiety  na terenie miasta. Dostawa odbywa się w wyznaczonym przez Ciebie przedziale dwugodzinnym przez cały tydzień, również w niedzielę. Nasi kurierzy kwiatowi w ekspresowym tempie doręczają kwiaty pod adres domowy, a także do miejsca pracy lub w inne wybrane przez Ciebie miejsce. Złóż gratulacje drugiej osobie i mile ją zaskocz kwiatową przesyłką.

Kwiaty na gratulacje – jakie wybrać?

Pragniesz złożyć komuś gratulacje? Kwiaty będą  idealnym przesłannikiem Twojej wiadomości. Pytanie tylko, jakie kwiaty na gratulacje wybrać, aby pasowały do tej okazji? W szczególności polecamy Ci, aby bukiet gratulacyjny był jak najbardziej mieszany. Wówczas ominiesz wszelkie kwestie dotyczące znaczenia kwiatów. Zarówno róże, goździki, gerbery, alstromerie, margerytki, lilie – wszystkie one, jak i wiele innych, tworzą ze sobą przepiękne kompozycje kwiatowe. Wybór bukietów mieszanych w naszej kwiaciarni w Krakowie jest naprawdę spory, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla Odbiorcy. Jeśli natomiast chcesz podarować jeden rodzaj kwiatów, możesz zdecydować się na bukiet róż, goździków, gerber, słoneczników lub tulipanów. Niezależnie jednak od tego, jakiego wyboru dokonasz, jesteśmy pewni, że bukiet sprawi drugiej osobie wiele radości.