KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Wiązanki pogrzebowe

1 z 1
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
182,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
199,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
232,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
250,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Zaduma Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
267,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wiązanki pogrzebowe do Krakowa.

Wiązanka pogrzebowa do Krakowa, która zostanie doręczona wprost na pogrzeb? Jeśli tego szukasz, to dobrze trafiłeś. Nasza kwiaciarnia posiada w swojej ofercie taką usługę. Wystarczy, że podasz nam wszystkie potrzebne dane (imię i nazwisko osoby zmarłej z dopiskiem „śp”, adres miejsca pogrzebu i godzinę rozpoczęcia ceremonii), a my złożymy wiązankę pogrzebową w Twoim imieniu. Wiązanka na pogrzeb może być doręczona na cmentarz, do kościoła lub do domu pogrzebowego. Podczas składania zamówienia podaj nam dokładną godzinę, o której zaczyna się pogrzeb, by nasz kurier wiedział, kiedy ma doręczyć wiązankę pogrzebową. Wiązanki pogrzebowe w standardzie posiadają również szarfy pogrzebowe. W naszej kwiaciarni szarfa pogrzebowa jest za darmo. Nie zapomnij zatem wpisać jej treści podczas składania zamówienia. Dostawę wiązanki pogrzebowej do Krakowa można zamówić minimalnie jeden dzień przed pogrzebem. Bez problemu zrobisz to za pośrednictwem naszej strony oraz telefonicznie od 9 do 18. Oczywiście mogą przydarzyć się różne sytuacje i jeśli potrzebujesz wiązankę pogrzebową w dzień pogrzebu, być może będziemy mogli Ci pomóc. Najpierw jednak zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta. Zamówiona i opłacona wiązanka pogrzebowa może być odebrana osobiście w naszej kwiaciarni w Krakowie. Przed złożeniem takiego zamówienia prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Wiązanka pogrzebowa – kwiaty i kolory.

Wiązanki pogrzebowe to wyraz hołdu i szacunku dla osoby zmarłej. To oczywiste, że zależy nam, aby wybrana przez nas kompozycja była piękna i jednocześnie elegancka. Z jakich kwiatów powinna się składać? W jakim kolorze ma być wykonana? Na te pytania postaramy się Wam pokrótce odpowiedzieć. Najpopularniejsze kwiaty używane do tworzenia wiązanki na pogrzeb to róże. Dobierane są w takich kolorach jak: biały, kremowy, różowy, pomarańczowy lub czerwony. Te ostatnie jednak zarezerwowane są w szczególności dla bliskiej rodziny zmarłego, gdyż znaczenie czerwonych róż to miłość. Oprócz róż wiązanki pogrzebowe komponowane są również z lilii, eustomy, gerber, goździków i anturium. To bardzo piękne i eleganckie kwiaty, które cechują się dużą trwałością. Wymienione kwiaty florystki również wykorzystują najczęściej w jasnych kolorach. W naszej kwiaciarni znajdziesz wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów, które florystki stworzyły zgodnie z obowiązującymi obyczajami.

Wiązanki na pogrzeb – co napisać na szarfie?

Szarfa pogrzebowa w naszej kwiaciarni to już standard, jeśli chodzi o wiązanki pogrzebowe. Co ważne, jest ona całkowicie darmowa. Jeśli natomiast chodzi o napis na szarfie, to powinien być on zwięzły i konkretny. Najlepiej, żeby zawierał zwrot do osoby zmarłej, ewentualnie wyrażenie „Ostatnie pożegnanie” oraz wskazanie, od kogo jest wieniec lub wiązanka pogrzebowa. Przykładowo „Ostatnie pożegnanie – Alicja z rodziną”. Pamiętaj, że szarfa pogrzebowa to nie miejsce na umieszczanie wierszy lub rozległych opisów dotyczących Twoich uczuć. Możesz ewentualnie pomyśleć o napisaniu na szarfie pasującego do okoliczności cytatu, jednakże nie powinien on być za długi. Dużo jednak zależy również od kwiaciarni, ich możliwości, a także Twojego budżetu.
Wiązanki pogrzebowe do Krakowa doręczamy między innymi na cmentarz:
- Bronowice
- Batowice
- Rakowicki
- Salwator
oraz inne cmentarze, które znajdują się na terenie Krakowa.