Wielkanoc

Z okazji zbliżających się świąt wyślij życzenia, a wraz z nimi kwiaty na Wielkanoc! Zamów dostawę bukietów wielkanocnych na terenie Krakowa i zrób swoim bliskich prezent niespodziankę. Sprawdź ofertę kompozycji wielkanocnych w naszej kwiaciarni!

1 z 1
Bukiet Świat koloru Telekwiaciarnia
Bukiet Świat koloru
84,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Niespodzianka Telekwiaciarnia
Bukiet Niespodzianka
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Urodzinowy Telekwiaciarnia
Bukiet Urodzinowy
87,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Wszystko dla Ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet Wszystko dla Ciebie
124,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet kwiatów w wazonie Telekwiaciarnia
Bukiet kwiatów w wazonie
148,00 zł
Zobacz więcej
Kosz kwiatów kwitnących Telekwiaciarnia
Kosz kwiatów kwitnących
161,00 zł
Zobacz więcej
Kosz 100 róż Telekwiaciarnia
Kosz 100 róż
1 025,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kwiaty na Wielkanoc z dostawą w Krakowie

Wielkanocne święta to dla większości z nas czas spędzany w rodzinnym gronie. Niestety nie zawsze mamy możliwość, aby realizować plany co do rodzinnych świąt. Jeśli musisz spędzić te dni z dala od bliskich, wyślij im kwiaty na Wielkanoc i daj im radość, pomimo dzielącej Was odległości.

Bukiety Wielkanocne

Okres świąt wielkanocnych to zawsze intensywny czas dla naszej kwiaciarni internetowej w Krakowie. Mamy cel doręczyć zamówienia do wszystkich bliskich osób naszych Klientów. Wyjątkowe prezenty wielkanocne, które przygotowaliśmy, pomogą sprawić, by bliscy mogli poczuć Waszą obecność pomimo odległości. Wielkanocne kompozycje doręczamy na terenie całego Krakowa już nawet w 2 godziny, w wybranych przedziałach 2-godzinowych. Wystarczy, że złożysz zamówienie na naszej stronie internetowej, byś mógł przesłać swoim krewnym życzenia wielkanocne wraz z pięknymi kwiatami na Wielkanoc. 

Wielkanocne kompozycje – jakie kwiaty wybrać?

Z racji, że Wielkanoc zawsze obchodzimy w okresie wiosennym, w naszej kwiaciarni posiadamy już piękne, kolorowe i świeże tulipany. Tulipany to kwiaty, które właśnie najczęściej wybierane są jako prezent na Wielkanoc. Bardzo często spotykane są w polskich domach na stołach świątecznych, które ślicznie ozdabiają pomieszczenie. Przede wszystkim zatem polecamy Ci bukiet żółtych tulipanów, jeden z najbardziej charakterystycznych kompozycji wybieranych na święta wielkanocne. Zaraz potem popularne są wszelkie wiosenne kwiaty doniczkowe. W naszej kwiaciarni znajdziesz wyjątkowy Wiosenny Kosz Kwiatów Doniczkowych, w którego składzie wchodzi wiele różnych roślin doniczkowych, m.in. prymule, hiacynty, żonkile. Taka kompozycja z pewnością spełni funkcję pięknej ozdoby stołu.