Dzień Matki

Zbliża się 26 maja, a Ty nie masz pomysłu na niespodziankę dla mamy? Sprawdź naszą ofertę bukietów dla mamy z dostawą na terenie Krakowa! Wybierz piękne kwiaty na Dzień Matki z doręczeniem i złóż życzenia płynące prosto z serca. 

1 z 2
Pastelowe kwiaty Telekwiaciarnia
Pastelowe kwiaty
74,00 zł
Zobacz więcej
Romantyczne goździki Telekwiaciarnia
Romantyczne goździki
76,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet goździków Telekwiaciarnia
Bukiet goździków
76,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z alstromerii Telekwiaciarnia
Bukiet z alstromerii
79,00 zł
Zobacz więcej
Storczyk dwupędowy Telekwiaciarnia
Storczyk dwupędowy
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet letni Telekwiaciarnia
Bukiet letni
94,00 zł
Zobacz więcej
Piękny bukiet kwiatów Telekwiaciarnia
Piękny bukiet kwiatów
99,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż Telekwiaciarnia
Bukiet herbacianych róż
100,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Wszystkiego naj Telekwiaciarnia
Bukiet Wszystkiego naj
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest Telekwiaciarnia
Bukiet Szczery Gest
113,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Delikatność Telekwiaciarnia
Bukiet Delikatność
116,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet czerwone róże Telekwiaciarnia
Bukiet czerwone róże
110,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na Dzień Matki z dostawą - Kraków

Data 26 maja wszystkim jest już znana. To właśnie wtedy w Polsce przypada wyjątkowe święto, jaki jest Dzień Matki. Tego dnia wszystkie mamy w Polsce obchodzą swoje święto. Nie zapomnij o swojej mamie i prześlij jej kwiaty z dostawą.

Bukiety na Dzień Matki

Chciałbyś sprawić swojej mamie miłą niespodziankę i podarować jej prezent, ale niestety nie możesz z nią być 26 maja? Możesz pomyśleć wówczas o tym, żeby zamówić dla niej kwiaty z dostawą na Dzień Matki. Wolisz, żebyśmy zaskoczyli ją w miejscu pracy, a może dostawa ma się odbyć do domu? Nie ma problemu! Z chęcią doręczymy kwiaty w Twoim imieniu pod wskazany adres w Krakowie. Nasza kwiaciarnia internetowa Kraków dostarcza kwiaty na terenie całego miasta, dlatego nie czekaj i złóż zamówienie na Dzień Matki. Kwiatowa niespodzianka 26 maja z pewnością pozytywnie zaskoczy Twoją mamę i sprawi jej wiele radości.

Prezent na Dzień Matki – jakie kwiaty wybrać?

Pomysłów na prezent na Dzień Matki jest naprawdę mnóstwo. Jest jednak jedna opcja, która zawsze jest najpiękniejsza. Są to kwiaty na Dzień Matki. Na to wyjątkowe święto polecamy Ci zamówić jeden z naszych kolorowych bukietów mieszanych. Oferta ich naprawdę spora, więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Mieszanka róż, goździków, gerber, alstromerii, margerytek, czy santini niesamowicie sprawdzi się jako prezent na Dzień Matki. Swoją miłość do mamy możesz wyrazić również poprzez bukiet czerwonych róż. Piękne róże zawsze są świetnym symbolem miłości. Jeśli natomiast chodzi o kolorystykę kwiatów, możesz je zamówić w wielu wersjach: pomarańczowej, różowej, czerwonej, kremowej. Dobra rada: jeśli wiesz, jaki kolor uwielbia Twoja mama, podaruj jej bukiet właśnie w takiej kolorystyce. Z pewnością ucieszy się z kwiatowego podarku jeszcze bardziej.