Podziękowanie

Chcesz podziękować drugiej osobie i zastanawiasz się jak to zrobić? Wyślij kwiaty na podziękowanie z dostawą w Krakowie! Sprawdź nasze bukiety kwiatów i złóż zamówienie, a my doręczymy w Twoim imieniu przesyłkę pod wskazany adres. Powiedz "dziękuję" z kwiatami!

1 z 2
Bukiet Pastelowy Telekwiaciarnia
Bukiet Pastelowy
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Świat koloru Telekwiaciarnia
Bukiet Świat koloru
84,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Niespodzianka Telekwiaciarnia
Bukiet Niespodzianka
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Urodzinowy Telekwiaciarnia
Bukiet Urodzinowy
87,00 zł
Zobacz więcej
Storczyk dwupędowy Telekwiaciarnia
Storczyk dwupędowy
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z gerberów Telekwiaciarnia
Bukiet z gerberów
98,00 zł
Zobacz więcej
Piękny bukiet kwiatów Telekwiaciarnia
Piękny bukiet kwiatów
99,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Wszystkiego naj Telekwiaciarnia
Bukiet Wszystkiego naj
110,00 zł
Zobacz więcej
Złota jesień Telekwiaciarnia
Złota jesień
111,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest Telekwiaciarnia
Bukiet Szczery Gest
113,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Wszystko dla Ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet Wszystko dla Ciebie
124,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Serdeczności Telekwiaciarnia
Bukiet Serdeczności
134,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na podziękowanie z dostawą w Krakowie

Niekiedy wystarczy, że powiemy „Dziękuję” za udzieloną pomoc lub wsparcie. Czasami jednak warto wyrazić to również poprzez piękny gest, np. kwiaty na podziękowanie. Podziękuj drugiej osobie i zamów jej kwiaty wraz z bilecikiem. 

Podziękowanie

Chcesz przesłać komuś kwiaty, by podziękować w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Nasza kwiaciarnia dostarcza kwiaty na terenie całego miasta, dlatego złóż zamówienie, a my zajmiemy się całą resztę. Wysyłka kwiatów to dla nas codzienność od kilkunastu lat, więc z chęcią wykonamy zamówienie także dla Ciebie. Nasi kwiatowi kurierzy rozwożą kwiaty w przedziałach 2-godzinnych, przez 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli. Dla nas to nie problem, by doręczyć kwiaty również w niedzielę.

Jakie kwiaty na podziękowanie zamówić?

Klamka zapadła i postanowiłeś, że zamówisz kwiaty na podziękowanie dla kogoś, kto Ci pomógł? Jakie kwiaty nadają się na tę okazję? Przede wszystkim polecamy Ci bukiet z gerberów, który wspaniale wyrazi Twoją wdzięczność. Znaczenie gerber to szacunek i uznanie, a więc na podziękowanie sprawdzą się idealnie. Jeśli chcesz wyrazić wdzięczność osobie, którą kochasz, podaruj jej bukiet róż, np. czerwonych. Bukiet czerwonych róż nie tylko przekaże wiadomość „dziękuję”, ale również powie „kocham Cię”. Zawsze możesz również zdecydować się na przepiękny bukiet mieszany, pełen różnorodnych kwiatów, takich jak: róże, goździki, gerbery, alstromerie, margerytki, santini, lilie i wiele innych.