POMAGAMY ERYKOWI - ZOBACZ

Kolorowe tulipany od 25 do 75 sztuk

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

Opis wersji produktu

Bukiet kolorowych tulipanów to doskonały sposób na oddanie hołdu niezwykłym kobietom, które inspirują nas każdego dnia. Te bowiem kwiaty symbolizują bezwarunkową miłość, nowe początki i nadejście wiosny. A ponieważ są to jedne z pierwszych kwiatów kwitnących na wiosnę, często kojarzone są z odrodzeniem i nowym początkiem. Podarowanie kobiecie kompozycji z tulipanów staje się tradycją Międzynarodowego Dnia Kobiet. Nasze, ścinane tuż przed wysyłką, świeże, kolorowe tulipany Premium to idealny sposób na pokazanie, tego, jak bardzo ci zależy! Obdaruj więc nimi kogoś naprawdę wyjątkowego! Nasi kurierzy dostarczą kompozycję w przystosowanym do transportu, eleganckim pudełku pod wskazany przez Ciebie adres. W końcu nic nie wprowadza tyle radości co bukiet kolorowych tulipanów!

Wielkość bukietu
Mały ok 25 kwiatów
Średni ok 50 kwiatów
Duży ok 75 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Ten bukiet dostarczymy dla Ciebie na terenie całego kraju!

Warto wiedzieć

  • Tylko najświeższe kwiaty prosto od ogrodnika.
  • Wszystkie bukiety są estetycznie zapakowane jako gotowe prezenty.
  • Starannie zabezpieczone kwiaty w kartonie, przystosowanym do transportu kwiatów..
  • Kwiaty doręczamy kurierem DHL. Ty wybierasz adres i datę dostawy.
  • Dodaj własne, spersonalizowane życzenia do bukietu.
  • Opakowania naszych bukietów są biodegradowalne.
  • Wszystkie nasze bukiety są ręcznie komponowane z największą dbałością o szczegóły.

Termin dostawy produktu*

Telekwiaciarnia Kraków może doręczyć kwiaty jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE. Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni Kraków. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde wydane 100 zł na kwiaty otrzymasz 1% rabatu.