Kwiat doniczkowy Anturium

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Zamów kwiat doniczkowy z dostawą! Eleganckie anturium w doniczce z delikatnym przybraniem jest doskonałym prezentem na Dzień Babci, Dzień Matki lub urodziny. Złóż zamówienie już dziś i zaskocz nieoczekiwanym prezentem!

Kwiat doniczkowy z przybraniem.

Kolor kwiatów może się różnić w zależności od dostępności.

Termin dostawy produktu

Telekwiaciarnia Kraków może doręczyć kwiaty jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE. Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni Kraków. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde wydane 100 zł na kwiaty otrzymasz 1% rabatu.